1 / 4
Seprodava kukja so lokal 265m2
600.000 €
25.07.2019 15:29

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

10

Квадратура:

265 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

265 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2017

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Se prodava kukja so lokal 265m2 vo blizina na salonot za mebel Dam Kom
Kukjata e na 3 sprata i podrum i e kvalitetna gradba.
Za poveke info: 078/222-334

Shitet shtepi me lokal 265m2 ne afersi te sallonit per mobilje Dam Kom.
Shtepija eshte ne 3 kate dhe podrum dhe eshte e ndertuar me kvalitet.
Per me shume info: 078/222-334

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

"TOP POINT MG''
Mladen Grueski 12 A
Потврден огласувач
078/222-988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам