Logo

ВЕЛОСИПЕДИ

Број на оглас: 3328302 | Објавен на: 14.09.2019, 16:04
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 100 €
250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продаваВелосипед ВОДАФОНЕ ( црвен)нов многу малку користен ЦЕНА 100 ЕВРА крајна ценаТел за контакт 070/248-267

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Darko

Потврден огласувач