1 / 2
SAMSUNG NOKIA SONY
22.222 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.07.2019 09:36

Скопје Центар / Скопје

Kupujem mobili tel za delovi cena na dogovor skopje
Tel br e 071 522 229
Viber 0715 22229

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Стари телефони

Се продава / Можна е замена од:

Mexhid
Потврден огласувач
072599880
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам