Logo

Se prodava

Број на оглас: 3328770 | Објавен на: 25.10.2019, 08:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumi so bandasi i ratkapni 195/65/15
za opel

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач