Se prodava niva
15 €
30.11.2022 06:55

Охрид / Охрид

Квадратура:

2916 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava niva so povrsina od 2916 m2.
Nivata se naogja vo mesto vikano cetiri orej vo blizina na s. Dolno lakocerej. Nivata izleguva na pat.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075414366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам