1 / 10
Lancia LYBRA 2.4JTD
2.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.05.2023 18:26

Велес / Велес

Марка:

Lancia

Модел:

Lybra

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Lanciata poseduva full oprema ima 12 vozdusni pernicinja dvozonska klima elektrika na site prozori elektrika na retrovizori so el. Zatvora je i greaci vnatresnost antilop parking senzori telefon vgraden vo bord kompjuter maglenki BOSE OZVUCUVANJE centralno so daleci sko senzori za dozd

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

kire
Потврден огласувач
075462552 071325082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам