1 / 12
Bungalov od drvo se iznqjmuva na vecer!
1 МКД
16.08.2022 16:48

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

30 m²

Број на соби:

1

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Bungalov so edna soba i kupatilo ,so kujna i dvor so furna i skara.Kapacitet ima max za 2 osobi.Se naoga posle benziskata Mak Petrol na samiot pat za plazite

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

ivana
Потврден огласувач
075 878 397
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам