1 / 2
Ford Focus 1.8 tdci na delovi
1 €
Цената е фиксна
30.01.2023 14:04

Гевгелија / Гевгелија

kolata se prodava na delovi
Ford Focus 1.8 tdci
115hp
2003godina
🔺prakjam po kargo
ℹza povekje informacii na telefonskiot broj:
  070 - 509 - 350

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

****
Потврден огласувач
070509350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам