1 / 1
MP3 PLAYER SO USB ZA VO KOLA!!!
399 МКД
07.11.2021 17:17

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

SE PRODAVAAT NOVI NEOTPAKOVANI MP3 PLAYER ZA VO KOLA ***ODGOVARA NA SITE MODELI NA AVTOMOBILI***SO USB OPCIJA ZA POLNENJE I NA MOBILNI*** USB ZA MP3 ***RAZGOVOR BEZICNO PREKU BLUETOOTH PREKRASEN CIST ZVUK BEZ PRECKI PROVERENO.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / МP3/4/5 плеери и iPod

Се продава од:

Mobil-kom
Потврден огласувач
076797465
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам