1 / 1
Кларинет
7.700 МКД
Цената не е фиксна
27.07.2019 19:44

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Продавам чисто нов Кларинет со 17 клапани, Bd, направен е од бакелитов материјал, со куферче.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Дувачки инструменти

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
076266090
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам