1 / 2
Se iznajmuvaat ToJaGo Apartmani vo Struga
20.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.07.2022 15:54

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

36 m²

Спрат:

3

Греење:

Друго

Se Prodavaat ili iznajmuvaat Apartmani vo " ToJaGo Apartmani " vo Struga novorenovirani moze da gi poglednete i na facebook,Booking,Googl. tel. 071/358-075

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

toni
Потврден огласувач
071358075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам