1 / 4
Garelli gsp 50
650 €
Цената не е фиксна
28.07.2019 11:42

Неготино / Неготино

Се продава Garelli gsp 50cc прв газда. Цена 650eu, вреди да се види. Има простор за договор
Контакт број: 071793820 Блаже

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Blaze Boskov
Потврден огласувач
071793820
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам