Kupuvam zemjodelsko zemjiste
5 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.07.2019 14:29

Тетово / Тетово

Квадратура:

3600 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Kupuvam zemjodelsko/gradezno zemjiste od 1500m2 do 4000m2 so uredni dokumenti i pat (Vo Tetovski region). cena prifatlifa za nas e od 1 evra do 7 evra za seriozno prodavaci .Isto taka moze i gradezno zemjiste od 440m2 do 600m2 za cena od 20evra do 33 evra vo zavisnot od mestoto(Tetovski region).kontakti samo preku emaill

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Goldboy
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам