1 / 11
LOKAL VO CENTAROT NA GRADOT
По Договор
04.08.2019 12:13

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

150 m²

Греење:

Нема

Jepet me qira lokal prej 150m2 ne qender te qytetit,me dy WC...Ne lokal ka shank (Banak),sudoper dhe klim...Eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e bizneseve gjithashtu ka edhe teras 30m2 perafersisht...Lokalit mundet ti bashkangjitet edhe nje lokal tjeter me 60 m2 atehere lokali behet me dy hyrje...Po ashtu mund te shfrytezohet edhe podrumi me 40 m2 dhe 80 m2....Per me shum info na kontaktoni ne keto numra telefoni : 075 915 418

...

Se izdava lokal od 150 m2 vo centarot na gradot, so 2 wc, vo lokalot ima shank, sudoper i klima, pogoden za sekakov biznis, + okolu 30 kvadrati terasa ima, lokalot moze da se spoi so ushte eden ducan od 60 kvadrati, togash stanuva so 2vleza lokalot. isto taka podrumot moze da se koristi so 40m2 i 80m2. Za povekje info : 075 915 418

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

AnonimExpress
Потврден огласувач
070251491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам