1 / 3
Pumpa za beton mikser
По Договор
06.04.2022 13:24

Гевгелија / Гевгелија

Komplet pumpa so hidromotor za beton mikser.
Cena po dogovor.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Млаз Инженеринг Транспорт
Потврден огласувач
070320006
078428320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам