Logo

Се издаваат соби

Број на оглас: 3330837 | Објавен на: 02.09.2019, 11:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 70 m²

Спрат: 2

Греење: Нема

Цена: 350 МКД

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Се издаваат двокреветни , трокреветни соби во куќа 5 мин до чаршија -
ул. “Марко Нестороски” бр. 83
-може да се изнајми и цел спрат (3соби)

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Vito

Потврден огласувач