1 / 4
Violina 4/4
320 €
Цената не е фиксна
21.05.2020 00:34

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam violina Stentor-1400 4/4 komplet so kuferce i gudalo. Violinata e kako nova.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
71375137
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам