1 / 1
Revoflex Xtreme
499 МКД
Цената е фиксна
29.07.2019 14:58

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Заменете ја теретаната со вашиот дом. Revoflex Xtreme нуди повеќе од 40 вежби.
Интензивно и лесно вежбање и затегнување на абдоменалните мускули, мускулите на бутовите, рацете и сл.
Одличен за постигнување на совршена фигура на вашето тело.
Компактен и лесно пренослив !!
📲Нарачајте на тел број 072 255 900 или во инбокс.
🚛Доставуваме до дома +140 денари до сите градови и села.

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Останато

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам