1 / 1
Pojas za slabeenje - sweat belt
569 МКД
Цената е фиксна
19.09.2019 13:02

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Појасот за слабеење е производ кој е наменет за мажи и за жени, кој го согорува стомакот и масното ткиво, исфрла вишок вода и го намалува обемот на половината. Тој е толку безбеден и удобен што можете да го носите дури и во креветот. Согорува калории и додека спиете.
📲Нарачајте на тел број 072 255 900 или во инбокс.
🚛Доставуваме до дома +140 денари до сите градови и села.

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Облека

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам