1 / 8
Jbl charge 3+
1.100 МКД
Цената не е фиксна
29.07.2019 17:34

Аеродром / Скопје

Zvucnikot e koristen enden mesec i se prodava za 1100 so kutijata i dvata kabli. moze da se polni i od telefon.
Zvucnikot isto take e vodootporen.Na nego mozete a pustate muzika preku bluetooth mozete da slusate radio so nego i da go povrzete so kompjuter so kablite sto doagaat so nego.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
070385135
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам