1 / 1
Masina za sienje
8.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.07.2021 08:39

Охрид / Охрид

Se prodava masina za sienje so 4makari skoro nova.mob 075 714 024´ili 077 68 26 68 vlado

Категорија: Останато

Се продава од:

vlado
Потврден огласувач
070777115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам