1 / 6
Rabotno biro, rabotni stolovi, raftovi, tenda
1 МКД
Цената не е фиксна
29.07.2019 21:06

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Se prodava rabotno biro novo, raftovi novi, stolcinja kancelariski, tenda 3.20sirina,dolzina 2m
Broj za kontakt: 076 348 489 : 078 315 741

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски материјали

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078313462
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам