1 / 5
Ливадски мед 100% природен
По Договор
30.04.2022 09:39

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🍯🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🍯
Ливадски мед 100% природен од село Павлешенци помеѓу Куманово и Свети Николе оддалечено 20тина километри од двата града во недопрена природа на 528м надморска височина, без никакви загадувања, медот се состои од ливадска паша драка(чалија), багрем, мајчина душица, кантарион, бела детелина, фацелија, липа и многу други цветови во ливадите и планинските предели.
Ви нудиме:
-Мед тегла ливадски 1кг 500 ден
-Мед во саќе/пита изградено од пчелите 600ден/кг. (во ограничени количини)
-Мед со ореви 600 ден. голема тегла
-Мед со полен 600ден. голема тегла
-Мед со полен 300ден. мала тегла
Нарачки на тел. ☎078/328-973
🍯🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝🍯

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам