VIKENDICA SO 3700m2 MESTO POD NASELBA BUKOVSKI LIVADI
60.000 €
13.03.2020 19:05

Битола / Битола

Квадратура:

3700 m²

Број на соби:

4

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

SE PRODAVA VIKENDICA SO 3700m2 ZAGRADENO MESTO.LEGALIZIRANA IMA STRUJA I VODA OD STREZEVO,POMOSEN OBJEKT PECURKA ,FURNA,OVOSTARNIK LOZJE ,TREVNIK I MESTO ZA GRADINA.DO NEA IMA PAT. TEL / 070 668 - 522

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Gorgi
Потврден огласувач
071629179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам