Potreba od sobarka
По Договор
30.07.2019 13:18

Охрид / Охрид

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол :

Не е важно

Образование:

Останато

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Hotel vo Ohrid Ima potreba od tri Lica (sobarka) so iskustvo. Site zainteresirani neka ne iskontaktiraat na 075423328.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Monika
Потврден огласувач
075423328
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам