1 / 8
TOUAREG 2.5 TDI MOZE ZAMENA RACKA M
7.300 €
Цената не е фиксна
19.09.2019 01:55

Берово / Берово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2020

Сила на моторот:

133 kw / 181 ks

RACEN MENJAC 2.5 TDI ULJE FILTER ZA NAFTA ZA ULJE REGESTRIRAN PRED EDNA NEDELA ZNACI CELA GODINA TOGAS E I SERVISOT NSAPRAVEN 19 BANDASI DZIPOT E MNOGU STEGNAT I MNOGU BRZ MOZE ZAMENA ZA KOLA ILI KOMBE SO VASA DOPLATA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

zlatko
Потврден огласувач
078716085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам