1 / 8
Vikendica
400 МКД
Цената не е фиксна
31.07.2019 09:56

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Se izdava vikendica na 8km oddalecenost od Struga(Vishni)idealno za leten i zimski turizam ,opremena so kujna,dve kupatila raskosni terasi,dve spalni,dve detski ,dneven prostor ,pogodno za 12 osobi...Vikendicata e vo etno stil(skara,furna)...

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
071273147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам