1 / 4
SET za KORG PA3X 20 seta za 20 evra
20 €
Цената е фиксна
31.07.2019 09:39

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Prodavam setovi za korg pa3x
20 seta za 20 evra. Gratis korg program PA MANAGER
- BRMA 2016
- DZONY 2017
- HAMMY 2
- KORE 2
- MRCKO 3 MACEDONIA
- MRCKO 5
- MRVICA
- NEVEN 2018 POP
- PASHA - DZONY
- PERVERZIJA
- PETROVIC 2017
- REVOLUCIJA 2
- SRBIJA 2018
- THE BEST OF KORG
- BRMA VS MRCKO
- D CLUB DMX
- HAMMY VS BRMA
- KAFANA
- KINGKORG
- PANTIC
- URBAN
- ERTAN
- BRUS ELVIS
- IGOR
- BORKO
- SPALE
- UBICA
I DR.
VIBER: +38976 665124
IMAM I ZA PA4X I ZA PA2X

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Клавијатури

Се продава од:

Ѓорѓи
Потврден огласувач
076 665 124
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам