1 / 11
Машини за изработка и поправки на обувки
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.07.2020 13:20

Штип / Штип

Се продаваат машини за изработка и поправки на обувки. Цена по договор.

Повеќе информации за машините и цените на нив повелете на мобилен број 078/ 203-950 (Симе)

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Sime Trajanov
Потврден огласувач
078203950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам