Logo

FORD FIESTA 1.4 TDCI 06 GOD PERFEKTNA

Број на оглас: 3333804 | Објавен на: 22.09.2019, 19:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 1.999 €
2.050 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E DONESENA OD ITALIJA I IMA SE PLATENO DO REGISTRACIJA,OD OPREMA IMA FUL KLIMA RABOTI,KAROSERIJA E PRVA BOJA A MOTOROT E NA 150 000 I RABOTI PERFEKTNO,PO KOLATA OD ELEKTRIKA SE RABOTI PERFEKTNO.FIESTATA IMA FABRICKI FOLII I ALUMINSKI BANDAZI SO CETIRI NOVI GUMI,,PERFEKTNO EKONOMICNO KOLICE.NAPOMENUVAM KOLICETO E ISPRAVNO SI CEKA MUSTERIJA.

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  GOCE

Потврден огласувач