1 / 4
Fiat Stilo 1.6. 16v za delovi
1 €
10.09.2022 20:34

Струга / Струга

Марка:

Fiat

Модел:

Stilo

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2019

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Stilo 1.6. 16v. 2002 g vo delovi.
070.522.689....078.845.983

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070522689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам