1 / 1
RECEPCIONER ZA HOTEL FAMA
22.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.03.2023 11:38

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Доволни

Kaj avtobuska bitpazar

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

mentor
Потврден огласувач
078416224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам