1 / 6
Ukrasni,salfeti,salfeta,svecenosti
1 МКД
18.11.2020 12:28

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Pravenje na ukrasni salfeti za sekakvi svecenosti:
Krstevki,rodendeni,maturski,diplomski,svadbi i dr.
Za prekrasen ambient vo vasite srca.
Moze isporaka vo paket po kargo.

Категорија: Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078371051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам