Aronija Аронија sveza
1 €
Цената не е фиксна
19.08.2019 12:31

Битола / Битола

Zaneta Stojkovska
075/699-716
075/699-716
075/699-716

Prodavam Aronija 2500kg
Aronijata se naogja vo Tetovo

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Dragan
kl.Ohridski 16,Bitola
Потврден огласувач
075 436 639
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам