1 / 11
APARTAMANI I SOBI "KOSKA"
1 МКД
14.08.2019 09:32

Струга / Струга

Ekstra apartmani od 50,60,70 m sekoj apartman e so sopstvena kujna ,banja,wifi,terasa i parking !!!
078/628-450,
077/692-450
070/969-699

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Blagoja
Потврден огласувач
070969699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам