1 / 2
PIAGGIO LIBERTY 50 -2008 (BEZ DOKUMENTI)
4 €
14.08.2019 09:32

Струга / Струга

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

LIBERTI

Километри:

10000

UVEZENO OD CH -BEZ DOKUMENTI

EKSTRA SOSTOJBA !!!!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Blagoja
Потврден огласувач
070969699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам