1 / 4
PIAGGIO COSA 200 CC -EKSTRA
11 €
15.10.2019 15:01

Струга / Струга

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

1990

Модел:

COSA 200 CC

Километри:

10000

1990 GOD
MAK DOKUMENTI -REGISTRIRANO
NOVI GUMI
SERVIS

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Blagoja
Потврден огласувач
070969699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам