Logo

Bandazi R16 5x100 golf 4 bora

Број на оглас: 3334430 | Објавен на: 13.01.2020, 20:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se odlicni za poveke info na 070/624/920

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 antonio

Потврден огласувач