1 / 11
*** STAN ZA TURISTI ***
По Договор
19.08.2022 18:05

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Adresa

Stanot se naogja vo centarot na Ohrid, na samo 200 metri do ezero. Raspolaga so dnevna soba so kujna, spalna soba, kupatilo, dva televizori so kabelska, wi-fi, nema sopstven parking no ima besplatni parking mesta vo blizina na zgradata. Ima kapacitet za 4 osobi. Za poveke informacii javete se na 071/787- 676. Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Jasna
Потврден огласувач
71787676
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам