1 / 5
ПРОДАВАМ ПЛАЦ ИЛИ ДЕЛ ОД ПЛАЦОТ ВО НАС. ЖДАНЕЦ ( ZDANEC)
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.08.2019 17:00

Карпош / Скопје

Квадратура:

250 m²

Тип на земјиште:

Градежно

ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО НАС.ЖДАНЕЦ -КАРПОШ- СКОПЈЕ ОД 500м2 ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН, ЛИЧНА СОПСТВЕНОСТ БЕЗ НИКАКОВ ТОВАР. ИЛИ МОЖНО Е И ПОЛА ПЛАЦ ОД 250 М2 ПО ДОГОВОР. ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ 070/380-918
ВО ПЛАЦОТ ИМА ПАТ, ГРАДСКИ ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА СТРУЈА ОД ЕВН И КАБЛОВСКА ТЕЛЕВИЗИЈА.
ПЛАЦОТ Е ЦЕЛОСНО ОГРАДЕН.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР НА ЛИЦЕ МЕСТО.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

KOSTA
Потврден огласувач
078302424/070380918
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам