1 / 2
EMS hips trainer za zacvrstuvanje
599 МКД
Цената е фиксна
15.08.2019 04:21

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

💥EMS Hip trainer - зацврстете го вашиот задник !

✅EMS Hip trainer може да ви помогне да го тонирате и да го заврстите вашиот задник додека сте дома, во теретана или на работа
✅Стандардна U форма;
✅Со 6 различни нивоа на електрични стимулации;
✅Со усб полнач и контролер.
📲Нарачајте на тел број 072 255 900 или во инбокс.
🚛Доставуваме до дома +140 денари до сите градови и села.

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес масажери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам