1 / 1
Magnetno pajace za ispravanje na ramena
199 МКД
Цената е фиксна
03.08.2019 01:03

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Магнетно пајаче за исправање на градите и рамената

Лесен за користење!
Го држи телото исправено!
Долготрајното носење не предизвикува непријатност!

Главни карактеристики:
- Дизајнирани за жени;
- Изработени од еластични материјали;
- Комфорни за носење;
- Растеглив односно достапен во стандардна големина.
📲Нарачајте на тел број 072 255 900 или во инбокс.
🚛Доставуваме до дома +140 денари до сите градови и села.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Gadget.mk
Потврден огласувач
072255900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам