Logo

Odlicen BMW

Број на оглас: 3335283 | Објавен на: 22.08.2019, 17:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2007

Модел: G 650 xohallenge

Километри: 40000

Цена: 3.400 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Odlicen, 2 auspuha, mazni gumi novi, kramponi gumi novi

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 KLIMCO

Потврден огласувач