Logo

Dizel odlicno

Број на оглас: 3335483 | Објавен на: 24.08.2019, 08:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Colt

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Sega uvezeno Germanija servisirano komplet registrirano cela godina odlicno maksimalno ocuvano

  Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

  Boban

Потврден огласувач