1 / 4
Se prodavaat 3 Shankovi
3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.11.2022 04:17

Куманово / Куманово

Se prodavaat 3 shankovi, dimenzii:
1. 1 metar dolzina, 34 sm dladina, 105 visina.
2. 1,40 dolzina
3. 1,50 dolzina
Kombinacija od boi crvena i krem.
Tel. 070 789 798

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Reklama5
Потврден огласувач
070789798
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам