Logo

BMW X5 3.0 SD ///M

Број на оглас: 3335608 | Објавен на: 15.09.2019, 21:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 210 kw / 286 ks

Цена: 18.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bmw x5 3.5
286 ps
2008/9 god
Reg.08.2020
Full ///M
Max.socuvana
20" X6 bandasi so novi gumi

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  ajan

Потврден огласувач