1 / 7
Стан за студенти во Охрид
По Договор
17.11.2022 12:54

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

1988

Година на реновирање:

2012

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

бул.Туристичка 4/3-1

Се издава стан за студенти во Охрид.Станот е 40 м2,две соби,купатило,комплет опремена кујна,тераса,блиндирана врата,кабловска телевизија,итернет и паркинг.Станот е оддалечен од факутетот за туризам 350м.Станот се наоѓа во мирна и тивка средина.Во близина има повеќе големи маркети.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Vesna ; Dimitar
Потврден огласувач
075458075 ; 070239999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам