1 / 12
АПАРТМАНИ ROOM 88
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.08.2022 12:35

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

МЕСЕЦ АВГУСТ, НАЈДОБАР ЗА ОДМОР, ВО НАЈДОБРИТЕ СТУДИЈА ВО ГРАДОТ ДОСТАПНИ ПО ЕКСТРА НИСКИ ЦЕНИ!!!
•ОДБЕРЕТЕ ЕДНО ОД НАШИТЕ НОВИ СТУДИО АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТРОТ НА ГРАДОТ НА 2-3 МИНУТИ ПЕШ ОД ЧАРШИЈАТА...

• КАПАЦИТЕТИ НА АПАРТМАНИТЕ:
🔴R○●M 88 (RED) • 2+1лица
⚪️R○●M 88 (WHITE) • 2+2 лица
🟡R○●M 88 (YELLOW) • 2 лица

• СЕ ПРЕПОРАЧУВААТ НА ФАМИЛИЈАРНИ ЛУЃЕ СО ДЕЧИЊА ИЛИ ПАРОВИ. 👫 👨‍👩‍👦 👨‍👩‍👧‍👦


•Апартманите се на приземје, имаат посебни влезови за дискретност а излегуваат односно имаат поглед на уредена градина/двор во кој секој од студијата си има сопствено место(patio) за одмор или ручање надвор, по желба на гостите.

• ОПРЕМЕНИ се со:

• КЛИМА ИНВЕРТЕРИ - грење/ладење
• ПАРКИНГ - градски, пред локалот.
• ИНТЕРНЕТ - Оптика (50mbs)⚡
• КУЈНА во апартманот, вграден панелен шпорет + целосен кујнски сервис.
• КУЈНА ВО ДВОРОТ/ЛЕТНИКОВЕЦ со (плински шпорет, ел.чајник итн.) За готвење надвор по желба на гостите.
• ФРИЖИДЕР + (длабоко)
• ТОАЛЕТИ во Апартманите со туш кабини.
• FULL HD плазма ТЕЛЕВИЗОРИ со Телеком Магента 100+ канали
- Брачен кревет - QUEEN SIZE
- Единечен кревет - SOFA BED
- Биро за женска или машка тоалета, односно Лаптоп деск
- ПЕШКИРИ/КРПИ, ФЕН.."ХИГЕНАТА Е ПОЛА ЗДРАВЈЕ" затоа ја држеме на највисоко можно ниво, доказ за тоа се задоволните гости кои се враќаат повторно.

• Вие и вашите поседувања се сигурни на нашиот имот.
• 24 сати видео надзор на влезот на имотот и градината.
Гостите ни се приоритет и затоа сме 24/7 на располагање за секоја потреба, прашање или предлог.

• Во радиус од 50м има Маркет, Аптека, АТМ, Зелено пазарче, Пекара, Сендвичара, Скара на кило, Бербер итн.
• Чаршијата Плоштадот и езерото се на 3-4 минути пеш!
🚭
INSTAGRAM: @room88ohrid
GOOGLE: Room 88 ohrid
ВИБЕР: 071339299


Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

ДАРКО
7ми Ноември 146
Потврден огласувач
071339299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам