Logo

Filter za akvarium Resun

Број на оглас: 3335812 | Објавен на: 30.03.2020, 17:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Вид на оглас: Се продава


Potopna pumpa(filter) Resun,1500 litri na cas,koristena 6 meseci...Komplet so bioloska i mehanicka filtracija

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач