Se prodava elektricen motor 6.5 kw
9.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.03.2020 09:25

Куманово / Куманово

Se prodava elektro motor 6.5 kw vo odlicna sostojba.mn malku koristen.
078345888

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078345888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам